Kontakt z nami

Kontakt w sprawie w produktu:

 

Biuro Grupy IEN

tel. +48 22 119 29 29

e-mail: biuro@grupaien.pl

 

Dział handlowy

Mateusz Bieszczad

tel: +48 603 630 003

e-mail: m.bieszczad@grupaien.pl

 

Kontakt bezpośrednio z Kierownikiem produktu:

 

Audyt energetyczny

Arkadiusz Mikołajczyk

e-mail: a.mikolajczyk@grupaien.pl

 

Audyt efektywności energetycznej

Andrii Biniuk

e-mail: a.biniuk@grupaien.pl

 

System zarządzania energią ISO 50001

Dariusz Kulawik

e-mail: d.kulawik@grupaien.pl

 

Kontroling Energetyczny

Konrad Grzyb

e-mail: k.grzyb@grupaien.pl

 

Klaster energii

Rafał Bielas

e-mail: r.bielas@grupaien.pl

 

System pomiarowy

Grzegorz Ciacharowski

e-mail: g.ciacharowski@grupaien.pl

 

Kogeneracja

Arkadiusz Mikołajczyk

e-mail: a.mikolajczyk@grupaien.pl

 

Koncesje

Daniel Raczkiewicz

e-mail: d.raczkiewicz@grupaien.pl

Kontakt

Napisz do nas

Logo
  • ul. Kolady 3
    02-691 Warszawa
  • 9:00 - 17:00
  • +48 22 119 29 29
    biuro@grupaien.pl
  • +48 22 242 86 55
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2018 Grupa IEN | Realizacja: www.jackvision.pl