Nasz zespół

Andrzej Zackiewicz

Andrzej Zackiewicz

Przewodniczący Rady Nadzorczej IEN S.A.

Przewodniczący Rady Nadzorczej IEN S.A. odpowiedzialny za sprawy korporacyjne, finanse i rozwój Grupy IEN.

Jest absolwentem Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej Politechniki Warszawskiej, a jego praca magisterska była wspólnym przedsięwzięciem badawczym PW i University of Quebec (Kanady). Posiada tytuł MBA przyznany wspólnie przez London Business School i Szkołę Biznesu PW.

Przez ostatnie kilkanaście lat związany z luksemburskim funduszem inwestycyjnym Eastbridge Group zajmował się spółkami zależnymi w branży nieruchomości komercyjnych, e-commerce i handlu detalicznego. Wcześniej odpowiadał za controlling i sprawozdawczość zarządczą w sieci supermarketów Globi (GIB Group) i wydawnictwach Sanmedica (Reed Elsevier Group) oraz zajmował się realizacją inwestycji telekomunikacyjnych w Netia S.A.

Dysponuje bogatym doświadczeniem w zarządzaniu finansami także dla rozbudowanych struktur, analizie inwestycyjnej oraz przeprowadzaniu i finansowaniu dużych transakcji.

Jako doradca współpracuje z inwestorami VC oraz pomaga młodym spółkom w zakresie tworzenia strategii rozwoju, pozyskania finansowania a także wejścia na rynek publiczny.

Kontakt

Napisz do nas

Logo
  • ul. Kolady 3
    02-691 Warszawa
  • 9:00 - 17:00
  • +48 22 119 29 29
    biuro@grupaien.pl
  • +48 22 242 86 55
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Grupa IEN | Realizacja: www.jackvision.pl
Projekt unijny eWODEN>